LC1K1610M7 16A (7,5 KW) 220VAC Bobinli 1NO Mini Kontaktör
1.203,58 TL
2.560,80 TL
*1.203,58 TL den başlayan taksitlerle!
Kategori
Stok Kodu
LC1K1610M7
Liste Fiyatı
2.134,00 TL + KDV
Hızlı Gönderi
LC1K1610M7 -  Schneider, Otomasyon - Kontaktör kategorisinde 16A (7,5 KW) 220VAC Bobinli 1NO Mini Kontaktör.
TeSys K
Ürün grubu
LC1K
3 NA
[Ue] nominal çalışma voltajı
Güç devresi: 690 V AC 50/60 Hz
Sinyalleme devresi: 690 V AC 50/60 Hz
[Ie] nominal çalışma akımı
16 A -de <= 440 V AC-3 için güç devresi
20 A -de <= 690 V AC-1 için güç devresi
motor gücü kW
4 kW -de 480 V AC 50/60 Hz
4 kW -de 500...600 V AC 50/60 Hz
4 kW -de 660...690 V AC 50/60 Hz
5,5 kW -de 440 V AC 50/60 Hz
7,5 kW -de 380...415 V AC 50/60 Hz
yardımcı kontak düzenleme
1 NA
[Uimp] nominal darbe dayanım voltajı
8 kV
160 A AC için güç devresi 'e uygunNF C 63-110
160 A AC için güç devresi 'e uygunIEC 60947
nominal kesme kapasitesi
110 A -de 440 V 'e uygunIEC 60947
80 A -de 500 V 'e uygunIEC 60947
70 A -de 660...690 V 'e uygunIEC 60947
[Icw] nominal kısa süreli dayanma akımı
115 A -de <50 °C - 1 s için güç devresi
105 A -de <50 °C - 5 s için güç devresi
100 A -de <50 °C - 10 s için güç devresi
75 A -de <50 °C - 30 s için güç devresi
55 A -de <50 °C - 1 min için güç devresi
50 A -de <50 °C - 3 min için güç devresi
25 A -de <50 °C - >= 15 min için güç devresi
80 A - 1 s için sinyalleme devresi
90 A - 500 ms için sinyalleme devresi
110 A - 100 ms için sinyalleme devresi
ilgili sigorta değeri
25 A gG -de <= 440 V için güç devresi
ortalama empedans
3 mOhm - Ith 20 A 50 Hz için güç devresi
[Ui] nominal yalıtım voltajı
Güç devresi: 600 V 'e uygunUL 508
Güç devresi: 690 V 'e uygunIEC 60947-4-1
Sinyalleme devresi: 690 V 'e uygunIEC 60947-4-1
Sinyalleme devresi: 690 V 'e uygunIEC 60947-5-1
Sinyalleme devresi: 600 V 'e uygunUL 508
Güç devresi: 600 V 'e uygunCSA C22.2 No 14
Sinyalleme devresi: 600 V 'e uygunCSA C22.2 No 14
yalıtım direnci
> 10 MOhm için sinyalleme devresi
Düşme: 0,2...0,75 Uc 50 °C)
bağlantılar - terminaller
Vida kelepçesi terminalleri 1 kablo(lar) 1,5…4 mm²katı
Vida kelepçesi terminalleri 1 kablo(lar) 0,75…4 mm²esnek kablo uçsuz
Vida kelepçesi terminalleri 1 kablo(lar) 0,34…2,5 mm²esnek ile
Vida kelepçesi terminalleri 2 kablo(lar) 1,5…4 mm²katı
Vida kelepçesi terminalleri 2 kablo(lar) 0,75…4 mm²esnek kablo uçsuz
Vida kelepçesi terminalleri 2 kablo(lar) 0,34…1,5 mm²esnek ile
sinyalleme devre frekansı
<= 400 Hz
17 V için sinyalleme devresi
montaj desteği
Plaka
Ray
sıkma torku
1,3 N.m - üzerinde vida kelepçesi terminalleri - tornavidayla Philips No 2
1,3 N.m - üzerinde vida kelepçesi terminalleri - tornavidayla düz Ø 6 mm
Mekanik dayanıklılık
10 Mcycles
elektrik dayanıklılığı
1,3 Mcycles 16 A AC-3 Ue'de <= 440 V
Yükseklik
58 mm
Genişlik
45 mm
Derinlik
57 mm
Ürün ağırlığı
0,18 kg
LC1K1610M7 16A (7,5 KW) 220VAC Bobinli 1NO Mini Kontaktör Schneider LC1K1610M7 Bobinli 1NO Mini Kontaktör en uygun fiyatla HareketOtomasyon'da satın alın! Otomasyon'da çözüm ortağınız, Ladn04 ayağınıza getirsin! LC1K1610M7