LC1K1210M7 12 A (5,5 KW) 220 V AC Bobinli 1 NO Mini Kontaktör
1.089,08 TL
2.317,20 TL
*1.089,08 TL den başlayan taksitlerle!
Kategori
Stok Kodu
LC1K1210M7
Liste Fiyatı
1.931,00 TL + KDV
LC1K1210M7 - Schneider, Otomasyon - Kontaktör kategorisinde 12 A (5,5 KW) 220 V AC Bobinli 1 NO Mini Kontaktör.
TeSys K
Ürün grubu
LC1K
Motor kontrol
Direnç yükü
AC-1
AC-4
3 NA
[Ue] nominal çalışma voltajı
Güç devresi: 690 V AC 50/60 Hz
Sinyalleme devresi: <= 690 V AC 50/60 Hz
[Ie] nominal çalışma akımı
20 A 50 °C) -de <= 440 V AC AC-1 için güç devresi
12 A -de <= 440 V AC AC-3 için güç devresi
16 A 70 °C) -de 690 V AC AC-1 için güç devresi
motor gücü kW
4 kW -de 480 V AC 50/60 Hz AC-3
4 kW -de 500...600 V AC 50/60 Hz AC-3
4 kW -de 660...690 V AC 50/60 Hz AC-3
2,2 kW -de 400 V AC 50/60 Hz AC-4
3 kW -de 220...230 V AC 50/60 Hz AC-3
5,5 kW -de 380...415 V AC 50/60 Hz AC-3
5,5 kW -de 440 V AC 50/60 Hz AC-3
yardımcı kontak düzenleme
1 NA
[Uimp] nominal darbe dayanım voltajı
8 kV
144 A AC için güç devresi 'e uygunNF C 63-110
144 A AC için güç devresi 'e uygunIEC 60947
nominal kesme kapasitesi
110 A -de 440 V 'e uygunIEC 60947
80 A -de 500 V 'e uygunIEC 60947
70 A -de 660...690 V 'e uygunIEC 60947
[Icw] nominal kısa süreli dayanma akımı
115 A -de <50 °C - 1 s için güç devresi
105 A -de <50 °C - 5 s için güç devresi
100 A -de <50 °C - 10 s için güç devresi
75 A -de <50 °C - 30 s için güç devresi
55 A -de <50 °C - 1 min için güç devresi
50 A -de <50 °C - 3 min için güç devresi
80 A - 1 s için sinyalleme devresi
90 A - 500 ms için sinyalleme devresi
110 A - 100 ms için sinyalleme devresi
25 A -de <50 °C - >= 15 min için güç devresi
ilgili sigorta değeri
25 A gG -de <= 440 V için güç devresi
ortalama empedans
3 mOhm - Ith 20 A 50 Hz için güç devresi
[Ui] nominal yalıtım voltajı
Güç devresi: 600 V 'e uygunUL 508
Güç devresi: 690 V 'e uygunIEC 60947-4-1
Sinyalleme devresi: 690 V 'e uygunIEC 60947-4-1
Sinyalleme devresi: 690 V 'e uygunIEC 60947-5-1
Sinyalleme devresi: 600 V 'e uygunUL 508
Güç devresi: 600 V 'e uygunCSA C22.2 No 14
Sinyalleme devresi: 600 V 'e uygunCSA C22.2 No 14
yalıtım direnci
> 10 MOhm için sinyalleme devresi
Düşme: 0,2...0,75 Uc 50 °C)
bağlantılar - terminaller
Vida kelepçesi terminalleri 1 kablo(lar) 1,5…4 mm²katı
Vida kelepçesi terminalleri 1 kablo(lar) 0,75…4 mm²esnek kablo uçsuz
Vida kelepçesi terminalleri 1 kablo(lar) 0,34…2,5 mm²esnek ile
Vida kelepçesi terminalleri 2 kablo(lar) 1,5…4 mm²katı
Vida kelepçesi terminalleri 2 kablo(lar) 0,75…4 mm²esnek kablo uçsuz
Vida kelepçesi terminalleri 2 kablo(lar) 0,34…1,5 mm²esnek ile
maximum operating rate
3600 cyc/h
bobin teknolojisi
Yerleşik çift yönlü tepe sınırlayıcı diyot süpresör
sinyalleme devre frekansı
<= 400 Hz
17 V için sinyalleme devresi
montaj desteği
Ray
Plaka
sıkma torku
1,3 N.m - üzerinde vida kelepçesi terminalleri - tornavidayla Philips No 2
1,3 N.m - üzerinde vida kelepçesi terminalleri - tornavidayla düz Ø 6 mm
Mekanik dayanıklılık
10 Mcycles
elektrik dayanıklılığı
0,3 Mcycles 20 A AC-1 Ue'de <= 440 V
1,3 Mcycles 12 A AC-3 Ue'de <= 440 V
Yükseklik
58 mm
Genişlik
45 mm
Derinlik
57 mm
Ürün ağırlığı
0,18 kg
LC1K1210M7 12 A (5,5 KW) 220 V AC Bobinli 1 NO Mini Kontaktör Schneider LC1K1210M7 Bobinli 1 NO Mini Kontaktör en uygun fiyatla HareketOtomasyon'da satın alın! Otomasyon'da çözüm ortağınız, LC1K1210M7 ayağınıza getirsin! LC1K1210M7