LC1K0910M7 9 A (4 KW) 220 V AC Bobinli 1 NO Mini Kontaktör
2.624,86 TL
5.584,80 TL
*2.624,86 TL den başlayan taksitlerle!
Kategori
Stok Kodu
LC1K0910M7
Liste Fiyatı
4.654,00 TL + KDV
LC1K0910M7 - Schneider, Otomasyon - Kontaktör kategorisinde 9 A (4 KW) 220 V AC Bobinli 1 NO Mini Kontaktör
seri
TeSys
Ürün ya da bileşen tipi
Kontaktör
ürün adı
TeSys K
cihaz uygulaması
Kontrol
kontaktör uygulaması
Motor kontrol
Direnç yükü
Kontaktör Türleri : AC Bobinli Kontaktörler, Mini Kontaktörler
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
kullanım kategorisi
AC-4
AC-3
AC-1
Kutup tanımı
3P
power pole contact composition
3 NA
[Ie] nominal çalışma akımı
20 A 50 °C) -de <= 440 V AC AC-1 için güç devresi
9 A -de <= 440 V AC AC-3 için güç devresi
16 A 70 °C) -de 690 V AC AC-1 için güç devresi
kontrol devresi tipi
AC -de 50/60 Hz
kontrol devresi gerilimi
220...230 V AC 50/60 Hz
motor gücü kW
2,2 kW -de 220...230 V AC 50/60 Hz AC-3
4 kW -de 380...415 V AC 50/60 Hz AC-3
4 kW -de 440 V AC 50/60 Hz AC-3
4 kW -de 480 V AC 50/60 Hz AC-3
4 kW -de 500...600 V AC 50/60 Hz AC-3
2,2 kW -de 400 V AC 50/60 Hz AC-4
yardımcı kontak düzenleme
1 NA
aşırı gerilim kategorisi
III
[Ith] klasik açık hava termik akımı
20 A -de <50 °C için güç devresi
10 A -de <50 °C için sinyalleme devresi
Irms nominal kapama kapasitesi
110 A AC için güç devresi 'e uygunNF C 63-110
110 A AC için güç devresi 'e uygunIEC 60947
110 A AC için sinyalleme devresi 'e uygunIEC 60947
nominal kesme kapasitesi
110 A -de 415 V 'e uygunIEC 60947
110 A -de 440 V 'e uygunIEC 60947
80 A -de 500 V 'e uygunIEC 60947
110 A -de 220...230 V 'e uygunIEC 60947
110 A -de 380...400 V 'e uygunIEC 60947
70 A -de 660...690 V 'e uygunIEC 60947
ilgili sigorta değeri
25 A gG -de <= 440 V için güç devresi
25 A aM için güç devresi
10 A gG için sinyalleme devresi 'e uygunIEC 60947
10 A gG için sinyalleme devresi 'e uygunVDE 0660
ortalama empedans
3 mOhm - Ith 20 A 50 Hz için güç devresi
yalıtım direnci
> 10 MOhm için sinyalleme devresi
VA cinsinden kalkış gücü
30 VA 20 °C)
VA cinsinden tutma güç tüketimi
4,5 VA 20 °C)
ısı dağılımı
1,3 W
kontrol devresi gerilim limitleri
Çalışma: 0,8...1,15 Uc 50 °C)
Düşme: 0,2...0,75 Uc 50 °C)
maximum operating rate
3600 cyc/h
yardımcı kontak tipi
tip anlık 1 NA
sinyalleme devre frekansı
<= 400 Hz
minimum anahtarlama akımı
5 mA için sinyalleme devresi
minimum anahtarlama gerilimi
17 V için sinyalleme devresi
çalışma süresi
10...20 msn bobinin enerjisini kesme ve NA açma
10...20 msn bobin enerjileme ve NA kapama
güvenlik güvenilirlik düzeyi
B10d = 1369863 cycles nominal yüklü kontaktör 'e uygunEN/ISO 13849-1
B10d = 20000000 cycles mekanik yüklü kontaktör 'e uygunEN/ISO 13849-1
çakışmama mesafesi
0,5 mm
mekanik dayanıklılık
Şoklar kontaktör kapalı, X ekseninde: 11 msn için 10 Gn 'e uygunIEC 60068-2-27
Şoklar kontaktör kapalı, Y ekseninde: 11 msn için 15 Gn 'e uygunIEC 60068-2-27
Şoklar kontaktör kapalı, Z ekseninde: 11 msn için 15 Gn 'e uygunIEC 60068-2-27
Şoklar kontaktör açık, X ekseninde: 11 msn için 6 Gn 'e uygunIEC 60068-2-27
Şoklar kontaktör açık, Y ekseninde: 11 msn için 10 Gn 'e uygunIEC 60068-2-27
Şoklar kontaktör açık, Z ekseninde: 11 msn için 10 Gn 'e uygunIEC 60068-2-27
Titreşimler kontaktör kapalı: 4 Gn, 5...300 Hz 'e uygunIEC 60068-2-6
Titreşimler kontaktör açık: 2 Gn, 5...300 Hz 'e uygunIEC 60068-2-6
LC1K0910M7 9 A (4 KW) 220 V AC Bobinli 1 NO Mini Kontaktör Schneider LC1K0910M7 Bobinli 1 NO Mini Kontaktör en uygun fiyatla HareketOtomasyon'da satın alın! Otomasyon'da çözüm ortağınız, LC1K0910M7 ayağınıza getirsin! LC1K0910M7