LANBAO Q6.5 1.5mm Algı M8 Konnektör Bağlantılı DC Sensör - LR6.5TQBF15DNO-E1
Stok Kodu
LR6.5TQBF15DNO-E1
Akım
DC Model
Liste Fiyatı
LANBAO Q6.5 1,5 mm Algı M8 Konnektör Bağlantılı DC Sensör
LR6.5TQBF15DNO-E1 ürünü; Endüktif sensör, kategorsinin içerisinde yer alan m8 Konnektör Bağlantı, 1.5 mm  Algılama,  sensör.
  Markanın tüm ürünlerini inceleyebilirsiniz.
Genel Özellikler:
Çalışma gerilimi : 10-30VDC
Çalışma sıcaklığı : -25..+70’C IP67 koruma sınıfı
Kısa devre ve faz dalgalanmalarına karşı korumak
ÖLÇÜ Q6.5
BAĞLANTI M8 KONNEKTÖR
KAFA TİPİ DÜZ
ALGILAMA 1,5mm
KONTAK NO
FREKANS 2kHz
KOD LR6.5TQBF15DNO-E1
Sensör Özellikleri : Metalden Algılamalı
Akım : DC Modeller
Ölçü : Q6,5
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
LANBAO Q6.5 1.5mm Algı M8 Konnektör Bağlantılı DC Sensör - LR6.5TQBF15DNO-E1 Sensör Çeşitleri en uygun fiyatla Hareket Otomasyon'da! Lanbao LR6.5TQBF15DNO-E1 metalden algılamalı sensör online satışta sizlerle! LR6.5TQBF15DNO-E1