LANBAO M8X1 1.5mm Algı M8 Konnektör Bağlantılı DC Sensör - LR08TBF15DPC-E1
Stok Kodu
LR08TBF15DPC-E1
Liste Fiyatı
LANBAO M8X1 1,5 mm Algı, PNP Çıkış, M8 Konnektör Bağlantılı DC Sensör
LR08TBF15DPC-E1 ürünü; Endüktif sensör, kategorsinin içerisinde yer alan M8 Konnektör Bağlantı, 1.5 mm  Algılama,  sensör.
Modeller kısa gövdedir.
ÖLÇÜ M8X1
BAĞLANTI M8 KONNEKTÖR
KAFA TİPİ DÜZ
ALGILAMA 1,5mm
KONTAK NC
FREKANS 2kHz
KOD LR08TBF15DPC-E1
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
LANBAO M8X1 1.5mm Algı M8 Konnektör Bağlantılı DC Sensör - LR08TBF15DPC-E1 Sensör Çeşitleri en uygun fiyatla Hareket Otomasyon'da! Lanbao LR08TBF15DPC-E1 metalden algılamalı sensör online satışta sizlerle! LR08TBF15DPC-E1