LANBAO M8X1 1.5mm Algı M12 Konnektör Bağlantılı DC Sensör - LR08TBF15DPO-E2
Stok Kodu
LR08TBF15DPO-e2
Liste Fiyatı
LANBAO M8X1 1,5 mm Algı, PNP Çıkış, M12 Konnektör Bağlantılı DC Sensör
LR08TBF15DPO-e2 ürünü; Endüktif sensör, kategorsinin içerisinde yer alan M12 Konnektör Bağlantı, 1.5 mm  Algılama,  sensör.
ÖLÇÜ M8X1
BAĞLANTI M12 Konnektör
KAFA TİPİ DÜZ
ALGILAMA 1,5mm
KONTAK NO
FREKANS 2kHz
KOD LR08TBF15DPO-E2
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
LANBAO M8X1 1.5mm Algı M12 Konnektör Bağlantılı DC Sensör - LR08TBF15DPO-E2 Sensör Çeşitleri en uygun fiyatla Hareket Otomasyon'da! Lanbao LR08TBF15DPO-E2 metalden algılamalı sensör online satışta sizlerle! LR08TBF15DPO-e2