LANBAO M8X1 1.5mm Algı M12 Konnektör Bağlantılı DC Sensör - LR08TBF15DNC-E2
Stok Kodu
LR08TBF15DNC-E2
Akım
DC Model
Liste Fiyatı
LANBAO M8X1 1,5 mm Algı, NPN Çıkış, M12 Konnektör Bağlantılı DC Sensör
LR08TBF15DNO-E2 ürünü; Endüktif sensör, kategorsinin içerisinde yer alan M12 Konnektör kablo Bağlantı, 1.5 mm  Algılama,  sensör.
  Markanın tüm ürünlerini inceleyebilirsiniz.
Genel Özellikler:
Çalışma gerilimi : 10-30VDC
Çalışma sıcaklığı : -25..+70’C IP67 koruma sınıfı
Kısa devre ve faz dalgalanmalarına karşı korumalı
Modeller kısa gövdedir.
ÖLÇÜ M8X1
BAĞLANTI M12 KONNEKTÖR
KAFA TİPİ DÜZ
ALGILAMA 1,5mm
KONTAK NC
FREKANS 2kHz
KOD LR08TBF15DNC-E2
Sensör Özellikleri : Metalden Algılamalı
Akım : DC Modeller
Ölçü : M8X1
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
LANBAO M8X1 1.5mm Algı M12 Konnektör Bağlantılı DC Sensör - LR08TBF15DNC-E2 Sensör Çeşitleri en uygun fiyatla Hareket Otomasyon'da! Lanbao LR08TBF15DNC-E2 metalden algılamalı sensör online satışta sizlerle! LR08TBF15DNC-E2