LANBAO M30X1.5 2M Kablolu DC Sensör - LR30TBF10DLO
Stok Kodu
LR30TBF10DLO
Akım
DC Model
Liste Fiyatı
Lanbao M30X1.5 2M Kablolu DC Sensör - LR30TBF10DLO ürünü; Otomasyon , Sensör, Endüktif sensör, kategorilerinin içerisinde yer alan 2 m Kablo Bağlantı, 10 mm  Algılamalı  sensör.
  Markanın tüm ürünlerini inceleyebilirsiniz.
BAĞLANTI 2m KABLO
ÖLÇÜ M18X1
KAFA TİPİ ÇIKIK
FREKANS 300Hz
KOD LR18TBN08DLO
ALGILAMA 8mm