LANBAO M12X1 1,5 mm Algı 2 M Kablo Bağlantılı PNP Sensör - LR12TBF15DPOB
Stok Kodu
LR12TBF15DPOB
Liste Fiyatı
LR12TBF15DPOB ürünü; Endüktif sensör, kategorsinin içerisinde yer alan 2M Kablo Bağlantı, 1,5 mm  Algılama,  sensör.
Çalışma gerilimi :10-30 VDC
Imax : 1000 mA
500 BAR
BAĞLANTI 2m KABLO
ALGILAMA 1,5mm
KOD LR12TBF15DPOB
KONTAK NO
FREKANS 600Hz
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
LANBAO M12X1 1,5 mm Algı 2 M Kablo Bağlantılı PNP Sensör - LR12TBF15DPOB Sensör Çeşitleri en uygun fiyatla Hareket Otomasyon'da! Lanbao LR12TBF15DPOB metalden algılamalı sensör online satışta sizlerle! LR12TBF15DPOB