LANBAO M12X1 1,5 mm Algı M12 Konnektör Bağlantılı NPN Sensör - LR12TBF15DNOB-E2
Stok Kodu
LR12TBF15DNOB-E2
Liste Fiyatı
LANBAO M12X1 1,5 mm Algı 2 M Kablo Bağlantılı NPN Sensör - LR12TBF15DNOB-E2
LR12TBF15DNOB-E2 ürünü; Endüktif sensör, kategorsinin içerisinde yer alan 2M Kablo Bağlantı, 1,5 mm  Algılama,  sensör.
Çalışma gerilimi :10-30 VDC
Imax : 1000 mA
500 BAR
BAĞLANTI M12 Konnektör
ALGILAMA 1,5mm
KOD LR12TBF15DNOB-E2
KONTAK NO
FREKANS 600Hz
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
LANBAO M12X1 1,5 mm Algı M12 Konnektör Bağlantılı NPN Sensör - LR12TBF15DNOB-E2 Sensör Çeşitleri en uygun fiyatla Hareket Otomasyon'da! Lanbao LR12TBF15DNOB-E2 metalden algılamalı sensör online satışta sizlerle! LR12TBF15DNOB-E2