LANBAO M12X1 1,5 mm Algı 2 M Kablo Bağlantılı NPN Sensör - LR12TBF15DNOB
Stok Kodu
LR12TBF15DNOB
Akım
DC Model
Liste Fiyatı
LR12TBF15DNOB ürünü; Endüktif sensör, kategorsinin içerisinde yer alan 2M Kablo Bağlantı, 1,5 mm  Algılama,  sensör.
  Markanın tüm ürünlerini inceleyebilirsiniz.
Genel Özellikler:
Çalışma gerilimi :10-30 VDC
Imax : 1000 mA
500 BAR
BAĞLANTI 2m KABLO
ALGILAMA 1,5mm
KOD LR12TBF15DNOB
ÖLÇÜ M12X1
KAFA TİPİ DÜZ
KONTAK NO
FREKANS 600Hz
Akım : DC Modeller
Ölçü : M12X1
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
LANBAO M12X1 1,5 mm Algı 2 M Kablo Bağlantılı NPN Sensör - LR12TBF15DNOB Sensör Çeşitleri en uygun fiyatla Hareket Otomasyon'da! Lanbao LR12TBF15DNOB metalden algılamalı sensör online satışta sizlerle! LR12TBF15DNOB