EbmPapst W6D910-GA01-01 Çap:910mm 230VAC Fan
63.738,05 TL
*63.738,05 TL den başlayan taksitlerle!
Kategori
Stok Kodu
W6D910-GA01-01
Liste Fiyatı
 ebmpapst, ebm papst, fan çeşitleri Bu markanın tüm ürünlerini inceleyiniz.
    Fan Çapı : 910mm
    Üfleme Yönü : Emme
    Elektrik Beslemesi : 380V
    Menşei : Almanya
    Devir : 915 D/D
    Koruma : Tel Kafesli
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
EbmPapst W6D910-GA01-01 Çap:910mm 230VAC Fan EbmPapst W6D910-GA01-01 Çap:910mm 230V AC Fan çeşitleri fiyatı uygun Hareket Otomasyonda. Ebm Papst Fanlarını anında satın alabilirsiniz. W6D910-GA01-01