EbmPapst W6D800-DD01-02 Çap: 800 mm 230VAC Fan
62.133,07 TL
*62.133,07 TL den başlayan taksitlerle!
Kategori
Stok Kodu
W6D800-DD01-02
Liste Fiyatı
 ebmpapst, ebm papst, fan çeşitleri Bu markanın tüm ürünlerini inceleyiniz.
    Fan Çapı : 800mm
    Üfleme Yönü : Üfleme
    Elektrik Beslemesi : 380V
    Menşei : Almanya
    Devir : 895 D/D
    Koruma : Tel Kafesli
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
EbmPapst W6D800-DD01-02 Çap: 800 mm 230VAC Fan EbmPapst W6D800-DD01-02 Çap: 800 mm 230VAC Fan çeşitleri fiyatı uygun Hareket Otomasyonda. Ebm Papst Fanlarını anında satın alabilirsiniz. W6D800-DD01-02