Ebm W4D630-GD01-01 Ø630mm Aksiyal Fan (Emici)
49.440,18 TL
*49.440,18 TL den başlayan taksitlerle!
Kategori
Stok Kodu
W4D630-GD01-01
Liste Fiyatı
 ebmpapst, ebm papst, fan çeşitleri Bu markanın tüm ürünlerini inceleyiniz.
    W Serisi Fanlar
    Model: W4D630-GD01-01(V) Emiş (2,63 kW)  Davlumbazlı
    Fan Çapı: 630 mm
    Güç: 380V
    Debi (m3/h): 20000
    Hız (d/dk): 1330
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ebm W4D630-GD01-01 Ø630mm Aksiyal Fan (Emici) Ebm W4D630-GD01-01 Ø630mm Aksiyal Fan (Emici) çeşitleri fiyatı uygun Hareket Otomasyonda. Ebm Papst Fanlarını anında satın alabilirsiniz. W4D630-GD01-01