Ebm S4D500-AE03-01 380V 500MM Emici Fan
17.301,96 TL
*17.301,96 TL den başlayan taksitlerle!
Kategori
Stok Kodu
S4D500-AE03-01
Liste Fiyatı
Hızlı Gönderi
 ebmpapst, ebm papst, fan çeşitleri Bu markanın tüm ürünlerini inceleyiniz.
Fan Dizayn: aksiyel
Fan Devri: 1400 RPM
Fan Motoru: EBM PAPST
Fan Modeli: S4D500-AE03-01
Voltaj: 380
Fan Tipi: Emici
Fan Çapı: 500 mm
Motor Gücü: 820 w
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ebm S4D500-AE03-01 380V 500MM Emici Fan Ebm S4D500-AE03-01 380V 500MM Emici Fan çeşitleri fiyatı uygun Hareket Otomasyonda. Ebm Papst Fanlarını anında satın alabilirsiniz. S4D500-AE03-01