Ebm Papst W1G200-HH01-52 Kompakt Fan 48V DC W1G200-HH01-52
16.957,59 TL
*16.957,59 TL den başlayan taksitlerle!
Kategori
Stok Kodu
W1G200-HH01-52
Liste Fiyatı
Ebm Papst W1G200-HH01-52 Kompakt Fan
 ebmpapst, ebm papst, fan çeşitleri Bu markanın tüm ürünlerini inceleyiniz.
Genel tanım Özel tasarım özellikleri W1G200-HH01-52:
    Ağırlık 2,1 kg
    Motor size 74
    Size 200 mm
    Rotor yüzeyi Siyah boyalı
    Bıçak malzemesi Çelik sac, siyah boyalı
    Fan muhafazası malzemesi Döküm alüminyum
    Bıçak sayısı 9
    Hava akışı yönü V
    Dönüş yönü Saat yönünün tersine, rotora doğru bakıldığında
    Koruma derecesi IP42
    Yalıtım sınıfı "B"
    Nem (F) / Çevresel (H) koruma sınıfı H0 - kuru ortam
    Maks. Alan sayısı izin verilen ortam sıcaklığı. motor için (taşıma / depolama) + 80 ° C
    Min. izin verilen ortam sıcaklığı. motor için (taşıma / depolama) - 40 ° C
    Kurulum konumu Hiç
    Yoğuşma drenaj delikleri Yok
    kip S1
    Motor yatağı Bilye
    EMC'nin girişime karşı bağışıklığı EN 61000-6-2'ye göre (endüstriyel ortam)
    EMC girişim emisyonu EN 55022'ye göre (Sınıf B)
    IEC 60990'a göre temas akımı (ölçüm devresi Şekil 4, TN sistemi) <= 0,25 mA
    Elektrik bağlantısı Fiş / Via terminal şeridi
    Motor koruması Ters polarite ve kilitli rotor koruması
    Koruma sınıfı I (koruyucu toprağın müşteri bağlantısı ile)
    Standartlara uygunluk EN 60950-1
    Onay CCC / CSA C22.2 No. 77 / EAC / UL 1004-1
Volt AC/DC : 48V DC
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ebm Papst W1G200-HH01-52 Kompakt Fan 48V DC W1G200-HH01-52 Ebm Papst W1G200-HH01-52 Kompakt Fan 48V DC W1G200-HH01-52 fan çeşitleri fiyatı uygun Hareket Otomasyonda. Ebm Papst Fanlarını anında satın alabilirsiniz. W1G200-HH01-52