Ebm Papst S4S250-AH02-01 Ø250mm Aksiyal Fan - Emici
5.450,10 TL
*5.450,10 TL den başlayan taksitlerle!
Kategori
Stok Kodu
S4S250-AH02-01
Liste Fiyatı
 ebmpapst, ebm papst, fan çeşitleri Bu markanın tüm ürünlerini inceleyiniz.
Ürün Kodu
S4S250-AH02-01
Tanım
Eksenel fan ızgara sepeti
Gerilim
1 ~ 230 VAC
Frekans
50 Hz (60 Hz *)
Etki
69 W
Nominal akım
bir 00:53
Maksimum akım
0.56 A
Hız
1390 rpm
Hava akımı
277,00 l / s
Hava akımı
1000.0 m3 / saat
Basınç tahliye
Max tekrar 80 Pa basınç
Sıcaklık aralığı
-25 ... + 50 ° C
Üfleme yönü
V
Yön
Rotor tarafından görüldüğü yönünün tersine olarak
Motor
Kontrol edilebilir Asenkron dıştan rotorlu.
Motor tanımı
M4S068-CF
Motor Koruma / Koruma
Dahili termal temas motor koruması, otomatik sıfırlama.
Koruma
IP44
İzolasyon sınıfı motor
B
Rulman Tipi
yatak
FAN
Çelik sac, siyah.
Montaj konumu
isteğe bağlı
Elektrik bağlantısı
Kablo uzunluğu 450 mm
Ses Basınç
54.0 dB (A)
Boyut
ø 250 mm
Ağırlık
1,7 kg
S4S250-AH02-01
hava akış yönü
üfleme fanı olanı varmıdır
Muazzez kıvrak | 27/04/2023
hava akış yönü
emiş fanı olarak varmıdır
Muazzez kıvrak | 27/04/2023
Ebm Papst S4S250-AH02-01 Ø250mm Aksiyal Fan - Emici Ebm Papst S4S250-AH02-01 Ø250mm Aksiyal Fan - Emici fan çeşitleri fiyatı uygun Hareket Otomasyonda. Ebm Papst Fanlarını anında satın alabilirsiniz. S4S250-AH02-01