Ebm Papst 350 mm S4D350-AN08-31 1400 Devir 380 V Emici Aksiyel Fan
24.023,26 TL
*24.023,26 TL den başlayan taksitlerle!
Kategori
Stok Kodu
S4D350-AN08-31
Liste Fiyatı
 ebmpapst, ebm papst, fan çeşitleri Bu markanın tüm ürünlerini inceleyiniz.
 Ürün Kodu:     S4D350-AN08-31
RoHS Evet
Gerilim AC 400 VAC
Hava akımı 2105 m3 / sa
Gürültü - dBA
IP Derecelendirmesi -
Rulman Top
Güç - W
Sabit basınç - mm H2O
Sonlandırma Terminal kutusu
Boyutlar 422x171 mm
Mevcut mA - mA
Hız - BGBG
Tip Eksenel
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ebm Papst 350 mm S4D350-AN08-31 1400 Devir 380 V Emici Aksiyel Fan Ebm Papst 350 mm S4D350-AN08-31 1400 Devir 380 V Emici Aksiyel Fan çeşitleri fiyatı uygun Hareket Otomasyonda. Ebm Papst Fanlarını anında satın alabilirsiniz. S4D350-AN08-31