E50S8-360-3-T-1 50mm Milli 5-30VDC Artımlı Encoder
4.807,92 TL
7.396,80 TL
*4.807,92 TL den başlayan taksitlerle!
Kategori
Stok Kodu
E50S8-360-3-T-1
Liste Fiyatı
         Markanın ürünleri için tıklayınız.
  • Açı, Konum, Devre, Hız, Hızlanma, Mesafe ölçebilme
  • Güç kaynağı: 5VDC, 12-24VDC ±5%
  • Uygun maliyetli
Özellikler
Aksesuar
Ø 8 mm Bağlama
İzin verilen Devrim
Max. 5000 rpm
Ortam Nemi
35 ~% 85 RH, Depolama: 35 ~ 90% RH
Ortam Sıcaklığı
-10 ~ 70 º C (donma olmayan durumda), Saklama: -25 ~ 85 º C
Yaklaşık. Birim Ağırlık
275 g
Akım Tüketimi
Max. 80 mA (yükün kesilmesi)
Mil Pozisyon sapması
Radyal: Max. 0.1mm, Thrust: Max. 0.2mm
Dielektrik Dayanım
750 VAC 50/60 (tüm terminaller ve vaka arasında) 1 dakika boyunca Hz
İzolasyon Direnci
Min. 100 MQ (500 VDC)
Rotor Eylemsizlik
Max. 80g - cm ² (8 x 10 -6 kg • m 2 )
Model
ø 50 mm Şaft Tipi Artımlı Rotary Encoder
Çıkış Faz Farkı
A ve B faz arasındaki çıkışı: T / 4 ± T / 8 (A fazının T = 1 döngü)
Koruma
IP50 (IEC standardı)
Cevabı Frekans
Max. 300 kHz
Mil Yükleme
Radyal: Max. 10 kgf, Thrust: Max. 2.5 kgf
Şok
Max. 75G
Tork Başlangıç
Max. 70gf - cm (0.007N - m)
Titreşim
2 saat süre ile, X, Y, Z yönleri her biri 10 ~ 55 Hz frekansta 1.5mm genlik
Tepki Süresi (Rise / Güz)
Max. 1ms'ye
Çap
50 mm
Şaft Çapı
8 mm
Çözünürlük (P / R)
1
Çıkış Faz
A, B
Çıktı
Totem
Güç Kaynağı
5 VDC
Kablo
Ø 5mm, 5P, Uzunluk: 2m, Shield kablo
Kablo Bağlantısı
Normal
50mm milli artımlı enkoderler
Görünüm
Model
Çözünürlük(P/R)*
Delik Çapı
Çıkış Fazları
Çıkış
Çalışma
Gerilimi
e50s-50mm-milli-artimli-enkoder
E50S8-X-2-T-[5, 24]
Ø8mm
A,B
Totem
pole
1:
5-24VDC
5:
5VDC