E50S8-3000-3-T-1 50mm Milli 5-24VDC Artımlı Encoder
5.999,14 TL
9.229,44 TL
*5.999,14 TL den başlayan taksitlerle!
Kategori
Stok Kodu
E50S8-3000-3-T-1
Liste Fiyatı
         Markanın ürünleri için tıklayınız.
Özellikler
  • Mil dış çapı : Ø4mm
  • Azami Tepki frekansı : 300kHz
  • Azami izin verilen devir : 5000rpm
  • Başlama torku : Azami 20gf.cm(Azami 0.00196N.m)
  • Çözünürlük : 3000P/R
  • Kontrol çıkışı : totempol
  • Besleme : 12-24VDC  ±5%(dalgalanma P-P: Azami 5%)
  • Bağlantı türü : Arkadan Kablolu
  • Koruma yapısı : IP50
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
E50S8-3000-3-T-1 50mm Milli 5-24VDC Artımlı Encoder E50S8-3000-3-T-1 50mm Milli 5-24VDC Artımlı Encoder, Autonics fiyatı uygun Hareket Otomasyonda Online Satın alın. E50S8-3000-3-T-1